Kuchnie na wymiar – Puławy

Kuchnia w Stylu Glamour – przesuń zdjęcie w prawo, aby obejrzeć resztę galerii!


W naszej Pracowni projektujemy meble kuchenne na wymiar, ale także do pozostałych części mieszkania: łazienkowe, salonowe, tarasowe, sypialniane, szafy wnękowe, zabudowy RTV i AGD, pełne garderoby, toaletki itp. Powyższy projekt Kuchni na wymiar w stylu Glamour zyskał ogromne uznanie w oczach nie tylko nabywcy docelowego, ale także pozostałych klientów oraz architektów z portali branżowych. Niecodzienne rozwiązania w postaci dość nietypowych, jak na kuchnię dodatków, nadają pomieszczeniu niekonwencjonalnego stylu, wyrazu i ekskluzywnego charakteru. 
Podczas naszych prac przygotowujemy dokumentację techniczną, którą przekazujemy później bezpośrednio do produkcji, co podbija kompleksowość naszych usług! W celu realizacji projektów kuchni współpracujemy ze stolarnią Drewmax Bis w Jaroszynie (okolice Puław, woj. Lubelskie).

Projekty Kuchni – woj. Lubelskie

Zapraszamy do konsultacji naszymi z projektantami w celu uzyskania indywidualnej wyceny. Już tylko krok dzieli Cię od nowej, wymarzonej kuchni na wymiar! Nie zwlekaj i sprawdź koniecznie nasze pozostałe realizacje – możemy poszczycić się wieloma wykonanymi projektami kuchni na wymiar, ale także pełnymi aranżacjami wnętrz. W naszym portfolio znajdą się m.in. projekty pokoi dziecięcych, łazienek czy też pokoi i sypialni na poddaszu. Zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie projektu i realizacji. Cechuje nas oryginalność projektów, fachowe doradztwo, terminowość – gwarancja satysfakcji!

Zapraszamy do kontaktu:
Pracownia Projektowa Kinga Zdżalik
Jaroszyn 100
24-100 Puławy, woj. Lubelskie
tel. 693 129 363

tagi: meble na zamówienie Puławy, projekty kuchni lubelskie